Karczma Złoty Róg rozpoczęła przyjmowanie gości w 2004 roku. Początkowo był to niewielki obiekt z restauracją dla 50 osób i kilkoma pokojami gościnnymi.
Drewniana konstrukcja budynku miała elewację z desek. W wyniku ciągłej rozbudowy i przebudowy aktualny obiekt jest zbudowany z bali drewnianych mszonych przez miejscowych mech-optyków i zakonserwowanych bejcą, która nadaje mu charakterystyczny oryginalny, jasny kolor.

Zewnętrzna budowa i wystrój oraz wyposażenie restauracji stanowią, że obecnie obiekt nabrał charakteru drewnianej karczmy mogącej jednorazowo ugościć do 150 osób z pokojami gościnnymi na 5 miejsc. Do karczmy zapraszamy smakoszy i poszukujących dań tradycyjnych - jak i wyszukanych ale przede wszystkim smacznych i treściwych, które są wpisane w dziedzictwo kuchni polskiej i regionalnej.

W naszym kompleksie organizujemy wesela, bankiety, przyjęcia okolicznościowe /chrzty, komunie.../, imprezy integracyjne. Przyjmiemy do 150 osób zapewniając miłą, profesjonalną i dyskretną obsługę oraz wykwintną, tradycyjną kuchnię.

Niepowtarzalny klimat

Kuchnia regionalna

Poznaj nasze menu